€189,95 €151,96
Kenmerken
-925 Zilver
-Tiger eye steen
-Breedte 2 centimeter
-Stoere matte bewerking
-Ook verkrijgbaar met malachiet
Beschrijving
De Zilveren dames en heren armband Yoko is een prachtige accessoire die zowel stijlvol als vernieuwend is. Deze armband heeft een breedte van 2 cm en valt op met zijn unieke matte bewerking. Het ontwerp is elegant en modern, wat het een perfecte keuze maakt voor zowel dames als heren.
Ontwerpdetails
- Breedte: 2 cm
- Afwerking: Matte bewerking voor een moderne uitstraling
- Stijl: Curve design voor een subtiele elegantie
Stenenopties
De armband is verkrijgbaar met verschillende stenen, waardoor je kunt kiezen welke het beste bij jouw stijl past:
Tiger Eye Steen
- Kenmerken: De tiger eye steen staat bekend om zijn warme, gouden en bruine tinten die een gevoel van comfort en aarding geven.
- Voordelen: Tiger eye wordt vaak geassocieerd met moed, balans en helderheid.
Malachiet Steen
- Kenmerken: De malachiet steen biedt een rijke groene kleur met natuurlijke patronen die de natuur weerspiegelen.
- Voordelen: Malachiet wordt geassocieerd met transformatie, emotioneel evenwicht en bescherming.
Waarom Kiezen voor de Yoko Armband?
- Unisex: Geschikt voor zowel dames als heren, waardoor het een veelzijdig cadeau of toevoeging aan je eigen collectie is.
- Vernieuwend: Het eigentijdse ontwerp met een klassieke twist maakt het een must-have voor de modebewuste liefhebber.
- Persoonlijk: Met de keuze tussen de tiger eye en malachiet steen kun je een persoonlijke touch toevoegen aan je stijl.
De Yoko armband is niet alleen een sieraad, maar een uiting van persoonlijkheid en stijl. Voeg deze prachtige armband toe aan je collectie en geniet van de tijdloze elegantie die het biedt.