109,95

Kenmerken

-925 Zilver
-Speels design
-Vrouwelijk en stijlvol
-Voorzien van een onyx steen
-ook verkrijgbaar met een Larimar steen
-Breedte voorkant twee centimeter
-Achterzijde 0,5 centimeter breed

Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , ,

Beschrijving

De zilveren damesring “Spring Black” is een trendy designstuk dat perfect de balans weet te vinden tussen stoer en elegantie. Deze ring is ontworpen voor de eigentijdse en onafhankelijke vrouw die een statement wil maken met haar sieradenkeuze.

Kenmerken van de Ring

Materiaal: Hoogwaardig glanzend zilver dat een tijdloze uitstraling geeft.
Ontwerp: De ring heeft een stoere en elegante uitstraling, ideaal voor verschillende gelegenheden.
Steen: Voorzien van een opvallende onyx steen die het hele ontwerp naar een hoger niveau tilt.

Comfortabel ontwerp

Een uniek kenmerk van deze ring is de smallere achterzijde, waardoor de ring erg prettig draagt. Dit slimme ontwerp zorgt ervoor dat de ring comfortabel aanvoelt, zelfs als je hem de hele dag draagt.

Alternatieve optie

Naast de versie met de onyx steen is de ring ook verkrijgbaar met een larimar steen, voor diegenen die een andere kleur of uitstraling wensen. Deze optie biedt een frisse, blauwe tint die perfect past bij een luchtiger en zomers gevoel.
Of je nu kiest voor de zwarte elegantie van onyx of de serene schoonheid van larimar, met de zilveren damesring “Spring Black” maak je altijd een stijlvolle indruk.

Extra informatie

Ringmaat

16, 17, 18, 19, 20, 21, 22