29,95

Kenmerken

-925 Zilver

-Echte Bohemische stijl hanger

-Onyxsteentje

-Lengte met oogje 4 centimeter

-Breedte 1,3  centimeter

-Ook verkrijgbaar met turkoois steentje

Beschrijving

Zilveren Hanger Indiana Black

De Zilveren Hanger Indiana Black is een prachtige aanvulling op elke sieradencollectie. Deze hanger, geheel in Bohemische stijl, heeft een unieke vormgeving in de vorm van een veer. Dit ontwerp straalt zowel elegantie als een vrije geest uit, ideaal voor liefhebbers van de Boho-chique stijl.

Materialen en Uiterlijk

  • Materiaal: Zilver
  • Vorm: Veer
  • Steen: Onyx

De hanger is versierd met een schitterend onyx steentje dat een vleugje mysterie en verfijning toevoegt. Deze steen staat bekend om zijn diepe zwarte kleur en wordt vaak geassocieerd met bescherming en kracht.

Alternatieve Opties

Naast de versie met een onyx steentje is deze hanger ook verkrijgbaar met een turkoois steentje. Turkoois staat bekend om zijn levendige blauwe kleur en wordt vaak geassocieerd met kalmte en genezing.

Stijl en Toepassing

Deze zilveren hanger is perfect voor diegenen die hun stijl willen uitdrukken met een vleugje bohemische flair. Het is veelzijdig genoeg om te dragen bij zowel casual als formele gelegenheden, waardoor het een ideaal accessoire is voor elke outfit.